Solidna konstrukcja, zawiasy zwiększające sztywność oraz bezpieczne panele to cechy, które posiadają nasze bramy garażowe. Dzięki temu, że są one dodatkowo uszczelnione , zarówno między segmentami, jak i na całym obwodzie, zapewnią odpowiednią izolację i uchronią przed pojawiającą się na ścianach wilgocią.

 

Ich działanie i konstrukcja jest podobna do żaluzji, których używamy, żeby zasłonić okna lub drzwi balkonowe. Bramy rolowane składają się z wąskich lameli, które podczas otwierania nawijają się na specjalny wał, tak samo jak żaluzje. Dzięki temu nie zajmują miejsca pod sufitem. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach o niskim nadprożu.

 

Są odporne na korozję, a dzięki wypełnieniu z pianki poliuretanowej zapewniają doskonałą izolację pomieszczenia. Bramy przemysłowe swoje zastosowanie znajdą w różnego rodzaju halach i magazynach. W zależności od pomieszczenia, w których będą montowane klientom oferujemy modele stalowe lub aluminiowe.

 

ŁUKASZ P.H.U. KŁAPKOWSKI ŁUKASZ | ul. Mickiewicza 20, 19-300 Ełk | Tel.: 876 102 400 | E-mail: biuro@oknaelk.com.pl | NIP: 848 164 78 18